ШМО природничо-математичного циклу.

Відбулося ШМО природничо-математичного циклу з теми: "Розвиток предметно-методичних та професійних компетентностей педагогів як засіб підвищення предметних та ключових компетентностей учнів".  Вчителі у своїх виступах ділились своїми  вміннями та технологіями формування компетентностей учнів. Одним із трендових напрямків зустрічі було питання STEM- освіти, інформативно-правові засади впровадження, засоби здійснення, недоліки та труднощі. STEM-освіта - це спосіб допомогти дітям стати новаторами, творчими, критично мислячими. В ході обговорення та жвавих дискусій з теми вирішили продовжити ШМО майстер-класом з урізноманітнення інноваційних технологій для урізноманітнення  форм роботи з учнями в період дистанційного навчання.

30.12.2022 | Aдмін