Корисні звички

Корисні звички для дітей є складовою здорового способу життя. Прищеплюючи дитині правильні звички, ми знижуємо ймовірність появи у неї шкідливих. Найкращим методом закріпленням корисних звичок є цікаві та мультяшні відеоматеріали.

У 7 класі( класний керівник Турецька О.С.)було проведено бесіду на тему: «Корисні звички», переглянули відеоролик з даної теми, ознайомили учнів із поняттям «звичка»; навчились розпізнавати різницю між корисними та шкідливими звичками; сприяли усвідомленню учнями необхідності формування корисних звичок; навчили школярів оцінювати ситуації ризику, приймати відповідальні рішення; формувати вміння порівнювати і формулювати висновки.

03.02.2023 | Aдмін