8 березня- жіноче свято!

Жіноче свято і весна

Несуть з собою дні погожі.
По всій Землі, для всіх людей –
Весна і жінка дуже схожі.
Здоров’я, ніжності, тепла,
Кохання вам бажаємо,
Із першим святом на весні
Усіх жінок вітаємо!

Щороку, коли сонце виходить на весняну орбіту, від подиху теплих вітрів зацвітають проліски, ми відзначаємо свято весни, надії і любові. В цей день ми вітаємо жінку, від якої пішло все прекрасне на землі.
   Учні початкової школи висловлювали своє вітання найближчим людям: мамам, бабусям, сестричкам. Щиро дякували жінкам, які захищають наші мирні світанки. Вшанували пам'ять загиблих жінок у війні хвилиною мовчання.
  Першокласники ( вчитель Бакуменко В. В.) переглянули відео « Мама, матінко, матусю». Підготували чудові вірші.
Учні 2 класу виготовили фото колаж «Моя матуся найкраща у світі», малюнок – вітання. Для найкращої подруги». Класним керівником ( Мосійчук Н. М.) було проведено конкурс – гру «Міс весняночка».
З відео привітання від дітей матусям розпочався день у третьокласників (кл.кер. Максімова Т.І.). також було проведено вікторину «Жіночий день».
Учні 4 класу (кл.кер.Коваль О.Г.) познайомилися з історією виникнення свята, переглянули та обговорили презентацію «Відомі жінки України». Школярі читали легенди про маму, складали прислів’я , написали вірш.
   З великою любовꞌю учні початкової школи виготовляли вітальні листівки та сувеніри для матусь.
Вітаємо всіх жінок із святом!

08.03.2023 | Aдмін