"Свято жінки та весни"

Весна і жінка - між собою схожі, обоє випромінюють тепло... Так, як весна мороз здолати може, здолати може жінка всяке зло. Весна і жінка - між собою схожі, вони обоє схильні до обнов. Тільки весна, і тільки жінка може довести в жилах до кипіння кров. Весна і жінка - між собою схожі, і будуть схожі ще мільйони літ. Як жити без весни Земля не може, так без жінок не може жити Світ. Вони всіма оспівані в народі, не втримавсь я, співаю оду знов. Весна і жінка створені в природі, щоб на Землі перемогла ЛЮБОВ. Весняний дух витає в атмосфері, пора серця виводити зі сну. Чоловіки, відкрийте в душах двері, впускайте сонце, жінку і весну!

Василь Кирилюк.

Здобувачі освіти 6 класу, класний керівник Швець Т. Д., готуючись привітати педагогів закладу з Днем 8 березня, взяли участь у проєкті " Листівка для вчителя". Діти наполегливо готувались до реалізації проєкту та успішно його завершили.
  Радісні усмішки та щирі слова подяки вчителів стали для дітей найкращим стимулом для організації нових творчих проєктів.

08.03.2023 | Aдмін