З ІМЕНЕМ КОБЗАРЯ В СЕРЦІ

Щовесни ,коли тануть сніги
                І на рясті засяє веселка
                Повні сил і живої снаги
                Ми вшановуєм пам'ять Шевченка

Тарас Григорович Шевченко  - видатний український  поет, художник, громадський діяч народився 9 березня 1814 року.Все своє життя і творчість він присвятив українському народу.Пам'ять про Тараса Григоровича  - це вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях нашого народу.Ми ,нащадки великого Кобзаря ,будемо завжди у своєму серці берегти той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет  своїми безсмертними творами.
   Учні початкових класів школи (класні керівники Бакуменко В.В.  Мосійчук Н.М.Максімова Т.І. ,Коваль О.Г.) долучилися до святкування 209  річниці з дня народження поета  та вшанування 162  річничі  з дня його смерті.У рамках Шевченківських днів ,з метою вшанування пам'яті видатного сина українського народу, було проведено різні тематичні заходи.
    Багато цікавого та нового про життя та творчість Т.Шевченка дізналися здобувачі освіти із переглянутих відео презентацій:" Життєвий та творчий шлях  великого Кобзаря ",  "Яким був Тарас Шевченко" ,"Цікаві факти із життя поета".Серед завдань ,що виконували учні, були:
- створення асоціативного куща "Яким був Т.Г.Шевченко;
-розгадування тематичної анограми;
-виконання завдання "шифрувальника".
У ці дні  згадували прислів'я про українське слово та мову, малювали ілюстрації до творів поета.Прийняли  активну  участь у  конкурсі читців - декламаторів віршів Шевченка.А також  взяли участь у всеукраїнському  літературному  флешмобі "Шевченко  в моєму серці".
       Саме він ,наш Тарас , завжди був та залишається прикладом для кожної людини.Поезія великого Кобзаря - це гімн любові  до людства, гімн боротьби за свободу та світлу долю  всіх народів.

09.03.2023 | Aдмін