Тиждень інформатики у школі «Цікава інформатика і ми»

Девіз: «Хто володіє інформацією, той володіє світом!»

Метою заходупроведення тижня інформатики було поглиблення й розширення знань з інформатики; підвищення інтересу учнів до предмету; формування пізнавальної активності, розширення кругозору учнів; формування креативних комунікативних умінь школярів; розвиток особистісних якостей та інтелектуальних здібностей учнів; систематизація урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечують підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяють розкриттю внутрішнього потенціалу учнів.

Щоденник предметного тижня

06.03.2023 р.

1. Відкриття предметного тижня. Оголошення плану заходів.

2. Екскурсія в кабінет інформатики «Країна інформатики» для учнів 1-х класів, під час якої учні мали змогу ознайомитися з оформленням кабінету інформатики, переглянули презентацію про сучасні комп'ютерні пристрої, спробували малювати на мультимедійній дошці.

3. Брейн – ринг  для учнів 4-х класів, метою якої стало підвищення рівня знань учнів з інформатики; розвиток творчі й інтелектуальних здібностей дітей, інтерес до вивчення інформатики, самостійність та наполегливість.

07.03.2023 р.

1.     Квест «Цікава інформатика» (8 клас)

Метою квесту був розвиток стійкого інтересу до інформатики, формування творчої особистості. формування комунікаційної компетенції, виховання поваги до суперника, стійкості, волі до перемоги, спритності; повторення й закріплення основного матеріалу в нестандартній формі; розширення зв'язків з іншими предметами.

2. Конкурс на кращий малюнок, та розмальовки що має відношення до інформатики.

Умови:  аркуші формату від А4 і більше. Обов’язково вказаний клас і автор. Малюнків може бути кілька від класу. Беруть участь учні 2 -11 класів.

Для 1 класів були роздруковані розмальовки з комп’ютерами та мультиплікаційними героями. Завданням було розфарбувати ці розмальовки та віддати вчителю інформатики для отримання подяк на нагород при підведенні підсумків конкурсу.

08.03.2023 р.

1.   Конкурс – змагання на швидкість редагування тексту.

Умови: Відредагувати вправу задану вчителем  за найкоротший проміжок часу. 1 представник від класу. Берали участь учні 11 класу.

2.   Творчий конкурс на тему «Якими ви бачите комп’ютери в майбутньому»

3.   «У світі інформатики» для учнів 7 класу

09.03.2023 р.

1.Конкурс «П’ятнадцятка»

2.Конкурс на кращий кросворд, ребус, загадку, вірш, що має відношення до інформатики.

3.Конкурс повідомлень на отримані теми

4. КОНКУРСИ

10.03.2023 р.

1.Конкурс ерудитів для учнів 5-6 класів

2. Заходи безпечного Інтернету:

І. Перегляд відео

ІІ. Бесіда “Кібербулінг”

3. Підведення підсумків тижня інформатики

4. Нагородження переможців.

Тиждень інформатики пройшов яскраво та насичено, діти отримали задоволення від цікавих вікторин, конкурсів та інтелектуальних ігор, пов’язаних з інформатикою. Всі переможці відзначені дипломами та грамотами найкращих знавців світу інформаційних технологій.

10.03.2023 | Aдмін