Методоб'єднання класних керівників.

“…Коли ми почнемо називати речі своїми іменами, коли ми визнаємо, що люди з особливими потребами, найперше є людьми, то побачимо, що у них значно більше спільного з усіма, ніж відмінного.”

«Організація освітнього середовища в умовах інклюзивного навчання»

30 березня 2023 р.- відбулося засідання МО класних керівників з теми : «Організація освітнього середовища в умовах інклюзивного навчання.»

Питання щодо впровадження інклюзивної освіти стає дедалі актуальнішим, адже в Україні, як свідчить статистика, з кожним роком збільшується кількість дітей з особливими потребами. Інклюзивна освіта — це система освітніх послуг, що ґрунтується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права здобуття її за місцем проживання, що передбачає навчання дитини з особливими потребами в умовах загальноосвітнього закладу.

Керівник МО Турецька О.С. ознайомила основними принципами інклюзивного навчання, нормативними документами, порядок організації інклюзивного навчання.

Пріоритетними напрямами роботи є сприяння соціальному, емоційному та

когнітивному розвитку кожного з учнів із тим, щоб вони відчували себе

неповторними, повноцінними учасниками суспільного життя. Іншими словами, зміст інклюзії полягає в тому, що система навчання і виховання

підлаштовується під дитину, а не дитина під систему.

30.03.2023 | Aдмін