День пам'яті Чорнобильської трагедії

Чорних дат у людства є немало

Кожна з них — це міна під прогрес.

Найстрашніше, що усіх спіткало,

Вибух на Чорнобильській АЕС.

26 квітня… В пам’яті українського народу це день чорнобильського лиха, болю, суму, і забути це й викреслити із нашої пам’яті – неможливо. Минуло вже 37 років, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: i тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі.

Чорнобиль… Він увійде назавжди в історію , як місто, що дало назву одній з найбільших в історії людства катастроф.

Чорнобиль… Мертва зона… Сьогодні ці слова гірким болем відлунюють в наших серцях.

До Дня вшанування пам'яті  Чорнобильської трагедії та подвигу ліквідаторів на ЧАЕС вчителі початкової школи Бакуменко В.В., Мосійчук Н.М., Максімова Т.І. та Коваль О. Г. провели урок пам'яті : «Твій біль, Україно, Чорнобиль», відео лекторій «Дзвони Чорнобиля», переглянули відео «Книга – мандрівка. Місто – привид», «Біль Чорнобиля», «Дітям про аварію на ЧАЕС» та « Казка розповідь про ЧАЕС», зробили виставку дитячих малюнків «Чорнобиль – біль України». Хвилиною мовчання учні вшанували пам'ять ліквідаторів, які загтнули під час Чорнобильської трагедії.

26.04.2023 | Aдмін