Про свою безпеку дбай

Із 24 .04 по 28 .04.2023 року у школі пройшов Тиждень безпечної поведінки. Долучилися до участі у ньому і здобувачі освіти 1 -4 класів.У дні тижня по всіх класах проходили тематичні бесіди :"Про безпеку пам'ятай" ,Безпечне навчання та відпочинок ",гра"Подорож у світ безпеки", аукціон ідей"Що означає безпека" ,онлайн - збори для батьків "Як зберегти здоров'я дітей", хвилинка дискусії "Будь обережним на вулиці і вдома",тренування екстреної евакуації.А також рольові іігри "Вогонь -друг і ворог","Мої дії при виявленні невідомого предмету".

У період військового стану потрібно проявляти особливу увагу аби збегти своє здоров'я та життя і здоров'я людей ,які поряд із тобою.

29.04.2023 | Aдмін