Новини
На цій сторінці ви зможете слідкувати за цікавими подіями нашого шкільного життя.
Засідання Інтелект-клубу
Ми будем жити у злагоді і мирі,
Щоб нас любили птахи і звірі.
І щоб усюди, по всій окрузі,
Були в нас щирі і вірні друзі!
Зимова казка
Поспішає зима, поспішає,
Підганяє мороз, холоди:
Скоро, скоро з далекого краю
Рік Новий завітає сюди.
Щира подяка за гостинці
В ці святкові дні учні початкових класів отримали гостинці від народного депутата України Миколи Івановича Кучера. Педагогічний колектив та учні школи щиро вдячні Миколі Івановичу за постійну підтримку, розуміння та допомогу.
Ми – майбутнє України – дякуємо…
Ми – майбутнє України – дякуємо за велику увагу до нас, учнів школи №5, за створення комфортних умов, забезпечення новітніми технічними засобами навчання та за солодкі подарунки, які ми отримали в День Святого Миколая, нашим районним керівникам: голові Гайсинської районної державної адміністрації Уткіну Владиславу Анатолійовичу, начальнику управління освіти, фізичної культури та спорту Шрамко Валентині Миколаївні. Навзаєм бажаємо їм міцного здоров’я, радості , добробуту та мирного неба і щиро віримо в подальшу плідну співпрацю.
Тиждень права
Права дитини завчи напам’ять.
Порадь і друзям почитать.
Хай прочитають тато й мама –
Закони всім потрібно знать.
"Ой, Андрію, даруй нам надію"
А у школі №5 були вечорниці.
Не забудьте, ви дороги, у наші світлиці.
Хай любов і щире слово душу вам зігріє.
Пам'ятайте вечорниці у ніч на Андрія.