Новини
На цій сторінці ви зможете слідкувати за цікавими подіями нашого шкільного життя.
Урочистий захід, присвячений до Дня захисника України
Подвиги Героїв у наших серцях.
Формування здорового способу життя
Головне — здоровим бути —
Це потрібно всім збагнути!
Бо як є здоров’я й сила,
То весь світ людині милий.
Місячник цивільного захисту
У рамках Місячника цивільного захисту у 8 і 9 класах(класні керівники Романенко О.В, Подчос Ю.Ю.) проведено вікторину «Безпека населення», під час якої учні згадали правила поведінки під час пожежі, знаходження невідомих предметів, засоби та способи захисту життя й здоров’я в надзвичайних ситуаціях.
Зустріч з представником служби у справах дітей
10 жовтня 2017 року у школі проведено зустріч з учнями 9 класу та головним спеціалістом – юристом консультантом служби у справах дітей Гайсинської РДА Тарковським Олександром Анатолійовичем.
Шкільна олімпіада з математики
9 жовтня 2017 року у школі проведено І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
Посвята в туристи
06.10.2017 року в школі проведено захід «Посвята в туристи» для учнів 5 класу, які вирішили поповнити ряди членів туристичного гуртка. Були проведені туристичні конкурси, естафети, цікаві вікторини. Змагання завершились врученням «Посвідчень юного туриста» та проголошенням клятви туриста.