Новини
На цій сторінці ви зможете слідкувати за цікавими подіями нашого шкільного життя.
Психолого - педагогічний семінар
В період зимових канікул практичний психолог Литвинчук Т.А. організувала та провела психолого- педагогічний семінар для педагогічних працівників школи у формі інформаційного лекторію на тему «Стрес та стресостійкість. Шляхи подолання стресових ситуацій». Метою лекторію було підвищення рівня інформаційної грамотності з питань: опір стресу, ознайомлення педагогів з поняттям стрес, подолання стресу, стрес у житті людини; розвивати вміння долати життєві негаразди та чинити їм опір.
Засідання МО вчителів початкових класів
Вчителі початкових класів (Мосійчук Н.М., Коваль О.Г, Гурська Л.В., Бєлік І.Б., Бакуменко В.В.) на засіданні методичного об’єднання підвели підсумки своєї роботи за І семестр 2017-2018 н.р.
По Вкраїні з краю в край ходить Cвятий Миколай…
В грудні ніч є чарівна
Бо з небесного човна
Миколай на землю сходить
І дива усюди творить…
Андріївські вечорниці
Обійдіть весь світ безмірний
І скажіть, в якій країні
Так зберігся скарб безцінний,
Як у нас на Україні?
Дужими зростаємо, про здоров’я дбаємо
Щоб рости і гартуватись,
І міцніти, як броня,
Треба, друзі, піклуватись
Про здоров’я нам щодня.
«Жнива скорботи»
Голодомор став важливим чинником розгортання нац.-визв. Руху в Україні наприкінці 1980-на поч. 1990-х. Взимку 1982-83 українцям США і Канади вперше вдалося привернути увагу світової громадськості до розправи Сталіна з мільйонами укр. селян. Відзначення 50-річчя терору голодом дало поштовх дослідницькій роботі в цій галузі. 1984 американський учений Л. Герец почав збирати свідчення людей, які пережили трагедію. Англ. Історик Р. Конквест, який здобув популярність книжкою «Великий терор» (про сталінські репресії 1937-38), взявся на прохання укр. діаспори за тему рад. Колективізації і терору голодом. Напр. 1986 книга про голодомор в Україні «Жнива скорботи» була опублікована в Лондоні