Новини
На цій сторінці ви зможете слідкувати за цікавими подіями нашого шкільного життя.
Про перевід учнів до наступних класів
Відповідно до п.2 Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального навчального закладу, затвердженого наказом МОН України 14.07.2015 №762 та зареєстровано в Мінюсті України 30.07.2015 з № 924/27 369 та рішення педрад від 27.05.2016, протоколу № 7 переведено до наступних класів:
"Прощавай, рідна школо!"
Ось і закінчився навчальний рік.
Усі розв’язано і приклади, і задачі.
Попереду у кожного свій зліт,
перемоги, а може, й невдачі.
"Прощання з Буквариком"
Традиційне свято вшанування і прощання з першою книгою учнів - Букварем відбулося у нашій школі.
У колі дружньої родини
Родина до родини – народ, а український народ складається з маленьких і великих, дружніх і працьовитих родин.
День Перемоги
Пам'ять серця…
Пам'ять сивини…
Пам'ять тих, що
Не прийшли з війни,
Пам'ять – наче квіти на броні…
Сонце усміхається мені.
Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні.
Приємна зустріч
Приємною несподіванкою для учнів7-8 класів та їх класних керівників Корабель Н.М., Ходак О.А. стала зустріч, у приміщенні дитячої бібліотеки, із служителем православної Української церкви.