Новини
На цій сторінці ви зможете слідкувати за цікавими подіями нашого шкільного життя.
Активні та успішні
В рамках програми підтримки молоді народний депутат Верховної Ради України М.І.Кучер сприяв проведенню екскурсії в столицю нашої країни. До Києва поїхали активні і успішні школярі, в тому числі й учні нашої школи Адаменко Анастасія(10 клас) і Мартинюк Костянтин(11 клас). Учні отримали насолоду від двогодинної прогулянки містом, огляду Верховної Ради та розваг у ТРЦ. Організація таких поїздок мотивує молодь бути активними та краще навчатися.
«Дні Шекспіра в школі»
Весна в англомовних країнах асоціюється з багатьма народними святами та фестивалями. Одним з таких є тиждень Вільяма Шекспіра, видатного англійського поета , драматурга та актора.
Рідну маму бережіть!
День Матері і день весни ясної.
Квітує травень, бджілкою дзвенить.
День Матері — Мадонни пресвятої!
Для тебе пісня хай у світ летить!
День Перемоги
Чимало свят дарує нам весна,
Як в рідний дім повернення з дороги.
Та є найбільш хвилюючим для нас
Величне свято Перемоги.
"Світлофор"
Нехай біжать потоками машини-
Немає хвилювань для водіїв.
Ми знаємо, що правила єдині
Та трохи гумору додаємо до них.
День цивільного захисту
Здоров’я та життя –найбільші людські цінності, вартість яких важко переоцінити. Маючи міцне здоров’я, можна здолати будь-які випробування, знайти гідне місце в житті.