Новини
На цій сторінці ви зможете слідкувати за цікавими подіями нашого шкільного життя.
Андріївські вечорниці
Обійдіть весь світ безмірний
І скажіть, в якій країні
Так зберігся скарб безцінний,
Як у нас на Україні?
Дужими зростаємо, про здоров’я дбаємо
Щоб рости і гартуватись,
І міцніти, як броня,
Треба, друзі, піклуватись
Про здоров’я нам щодня.
«Жнива скорботи»
Голодомор став важливим чинником розгортання нац.-визв. Руху в Україні наприкінці 1980-на поч. 1990-х. Взимку 1982-83 українцям США і Канади вперше вдалося привернути увагу світової громадськості до розправи Сталіна з мільйонами укр. селян. Відзначення 50-річчя терору голодом дало поштовх дослідницькій роботі в цій галузі. 1984 американський учений Л. Герец почав збирати свідчення людей, які пережили трагедію. Англ. Історик Р. Конквест, який здобув популярність книжкою «Великий терор» (про сталінські репресії 1937-38), взявся на прохання укр. діаспори за тему рад. Колективізації і терору голодом. Напр. 1986 книга про голодомор в Україні «Жнива скорботи» була опублікована в Лондоні
«Мертві не пробачать – живі не забудуть!»
…В очах калини дума невесела,
Ліхтарик слова піднесу до віч –
В тернових вінцях - українські села,
І біль наш - замість поминальних свіч.
«Прости нас, пам'яте, прости…»
Голодомор 1932-1933 років став найбільшою трагедією українського народу за свою історію. Про нечуваний злочин в історії людства, який забрав мільйони невинних життів, у тому числі дитячих, йшла мова на інформаційному уроці-виставці в 4 класі (вчитель Бєлік І.Б.). Учні ділилися враженнями від почутого та побаченого на уроці. А потім намалювали найсвятіше для кожного українця – хліб, та оформили виставку малюнків.
Семінар практичних психологів та соціальних педагогів
16.11.2017 р. на базі навчального закладу відбувся cемінар практичних психологів та соціальних педагогів Гайсинського району на тему:“Використання здоров'язберігаючих технологій в діяльності практичного психолога з учасниками навчально - виховного процесу”.