Новини
На цій сторінці ви зможете слідкувати за цікавими подіями нашого шкільного життя.
Уявна подорож
Оскільки 2017 рік оголошено Роком Японії в Україні (Указ Президента України від 11 січня 2017 року № 1/2017 «Про оголошення 2017 року Роком Японії в Україні», учасники драматичного гуртка (керівник Романенко О.В.) здійснили уявну подорож в Країну Сонця. Під традиційну японську музику школярі знайомились з культурою, традиціями, мовою, особливостями одягу та японською кухнею, особливу увагу приділили таїнству чаювання.
Методичне об'єднання класних керівників
Європейське суспільство, до якого ми прагнемо, – це суспільство освіченого загалу, суспільство високої культури і рівних можливостей. Таке суспільство забезпечує європейську якість життя. Таке суспільство ми прагнемо побудувати, тому на засіданні методичного об'єднання класних керівників (керівник Романенко О.В.) було розглянуто основні вимоги та тенденції НОВОЇ ШКОЛИ, членами МО детально опрацьовано розділи "Виховання на цінностях", "Педагогіка партнерства" та лист МОН України "Щодо нагальних питань впровадження Закону України "Про освіту"".
Брейн – ринг юних правознавців.
Вже стало доброю традицією проводити в нашій школі різні конкурси, вікторини з правового виховання.
«English Club»
Під час осінніх канікул зібралися на своє засідання члени гуртка «English Club» (керівник С.К.Гончарук). Під час заняття діти поглибили свої знання про видатні місця США. Учні провели вікторину, грали ігри, спілкуючись англійською мовою.
«У світі математики»
Якщо хочеш досягнути
У житті своїм вершин ,
Математику збагнути
Мусиш тонко, до глибин.
Героїв імена у пам’яті народу
Ми – не діти війни,
Ми дітьми її тьми не були,
Ми у мирі, у щасті, у тиші зросли,
Але пам’ять про те, що творила пекельна війна,
В дні осінні щорічно в душі ожива.